Nabízíme komplexní IT služby v několika oblastech

Správa sítí

Správa sítí

Nabízíme správu celé IT infrastruktury. Naši klienti často nebudují vlastní IT tým a přenechávají kompletní starost o sítě, servery, koncové stanice a periferie na nás. Výhodou je vysoká technická odbornost našich techniků a jejich vzájemná zastupitelnost. Toto řešení přinese úspory financí, času a vyšší kvalitu.

Prodej Hardware

Prodej Hardware

Dodáváme servery HP, DELL, Supermicro, Intel. Počítače a notebooky HP, DELL, LENOVO, APPLE a další značky. Tablety a smartphony Samsung, APPLE. Tiskárny HP, CANON, Xerox a příslušenství.

Služby webhostingu

Služby webhostingu

Můžete si u nás objednat registraci domén, webhosting, serverhostig, tvorbu dynamických webů na moderní platformě. Webovou prezentaci pak můžete snadno spravovat pomocí redakčního systému.

Jakost a kvalita

Jakost a kvalita

V oblasti HW i SW dbáme na kvalitu, spolehlivost a jakost servisu. Proto preferujeme výrobky Apple, HP, Lenovo, Zyxel, Microsoft, Kerio, Mikrotik. Vždy vybíráme tak, aby vynaložené prostředky odpovídaly potřebě klienta. V oblasti SW klademe důraz na kvalitu a standardizaci.

Prodej Software

Prodej Software

Nabízíme produkty společností Microsoft, ESET, Kerio aj. včetně jeho instalace.

Cloudové služby

Cloudové služby

Pomůžeme Vám s migrací a správou na Office 365 i Google Apps pro firmy.

Poradenství

Poradenství

Díky dlouholeté praxi v oboru můžeme nabídnout poradenství a to jak koncepční architektonické, tak i bezpečnostní.

Kamerové systémy

Kamerové systémy

Jsme dodavateli kompletních kamerových systémů. Máme zkušenosti s instalacemi v kancelářích a průmyslových objektech od 1 do 50 kamer a to vnitřních i venkovních.

Nebojte se nás na cokoliv zeptat, rádi Vám poradíme [email protected]